Loading...
کانون تبلیغاتی دیجیتال هــورنـــما
سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو یا (seo) مخفف عبارت Search Engine Optimization که به معنای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو است و کمک به
بالا آمدن سایت در نتایج جستجوی کاربر می‌شود. بهینه سازی سایت به راحتی قابل انجام نیست زیرا نیازمند به دانش لازم، علم و صبر است به دلیل اینکه
موتورهای جستجو الگوریتم‌هایی دارند که مرتب در حال تغییر هستند و قابل پیش‌بینی نیستند بنابراین مهندسین سئو وظیفه دارند اطلاعات خود را در این زمینه بروز کنند.

021-22473785

پیدایش سئو

موتورهای جستجو در اوایل سال 1990 میلادی شروع به کار کردند که می‌توان از معروف‌ترین آنها به Yahoo,alta vista و …. اشاره کرد. در اوایل کاربران، موتورهای جستجو را به عنوان یک لیست فهرست

نگاه می‌کردند و با رشد مداوم اینترنت موتورهای جستجوی جدیدتری هم فعالیت خود را آغاز کردند که با الگوریتم های پیشرفته‌تری کار میکردند، یکی از آن الگوریتم ها با معیار تراکم کلمه کلیدی کار می‌کرد.

در اوایل بدست آوردن رتبه بالا در کلمات کلیدی کار سختی نبوده و حتی می‌توان گفت تضمین شده بود. اما امروزه با پیچیدگی الگوریتم ها و فاکتورهای سختی که وجود دارد نمی‌توان به راحتی جایگاهی را از آن خود کرد.

اهداف سئو را می‌توان به چند بخش مختلف دسته‌بندی کرد که شامل:

  1. برندینگ و برند سازی
  2. تأثیر چشم‌گیر در بازدید وب سایت
  3. افزایش ترافیک وب سایت
  4. نمایش وب سایت در نتایج جستجو
  5. ابزاری جهت تبلیغات
  6. فروش محصولات

انواع سئو و بهینه سازی :

سئو کلاه سفید (White Hat)

این روش به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و روش‌هایی گفته می‌شود که تابع قوانین و راهنمای موتور جستجو است، اجرای این روش بلندمدت است و از سیاست‌ها و دستورالعمل‌های درست جهت بدست آوردن رتبه استفاده می شود.

سئو کلاه سیاه (Black Hat)

در این روش بر خلاف سئو کلاه سفید، از روش‌هایی استفاده می‌شود که باعث فریب دادن الگوریتم‌های موتور جستجو شده و استفاده از این روش خطرناک و در صورت متوجه شدن الگوریتم‌های موتور جستجو وب سایت مورد نظر برای همیشه از آرشیو آن حذف و اسپم می‌شود.

درخواست تماس

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.    طراحی وب سایت پیتار الان آنلاین نیستیم. به زودی با شما تماس میگیریم.
    [3cx-clicktotalk id="238" title="jadid"]