Loading...
کانون تبلیغاتی دیجیتال هــورنـــما
برندینگ و بازاریابی

برندینگ و بازاریابی

برندسازی همان چیزی است که شغل شما برای حل کردن درهم و برهمی و بی نظمی وجلب توجه مشتری ایده آل شما نیاز دارد. و این همان چیزی است که خریداران بار اول را به مشتری های زنده تبدیل و مخاطبان بی تفاوت را به مشتری های تجاری تبدیل می نماید. واین چیزی است که شما باید از آن استفاده کنید ، تأثیر بگذارید و تجارت خود را به سطحی بالا برسانید.

021-22473785

برندسازی ، یک روش بازاریابی است که در آن یک شرکت نام ، نماد یا طرحی را درست می نماید که متعلق به شرکت است. این به شناسایی یک محصول و تمایز آن از سایر محصولات و خدمات کمک می کند. علامت تجاری بسیارمهم است زیرا نه تنها این مسئله باعث می شود تا احساس به یاد ماندنی در مصرف کنندگان ایجاد کند بلکه به مشتریان شما این امکان را می دهد تا بدانند که از شرکت شما چه انتظاراتی دارند. این راهی است برای تمایز خود از رقبا و شفاف سازی آنچه را که شما ارائه می دهید و باعث می شود شما انتخاب بهتری داشته باشید. نام تجاری شما ساخته میشود تا یک نماینده واقعی از طرف شما باشد که شما رابه عنوان یک مشاغل همانگونه که انتظاردارید معرفی نماید.

برندینگ پیتاروب

برای توسعه یک برند زمینه های بسیار زیاد ی وجود دارد از جمله تبلیغات ، خدمات مشتری ، کالاهای تبلیغاتی ، شهرت و آرم ، همه این عناصر با هم کار می کنند تا یک پروفایل حرفه ای منحصر به فرد داشته باشیم.

چرا برندسازی مهم است؟

برندسازی می تواند نحوه درک مارک شما را تغییر دهد ، این امر می تواند باعث ایجاد مشاغل جدید و افزایش آگاهی از برند شود.

مهمترین دلیل برندسازی برای یک تجارت مهم این است که یک شرکت چگونه به رسمیت شناخته شود آرم مهمترین عنصر برندسازی است زیرا در اصل چهره یک شرکت است. به همین دلیل است که طراحی یک لوگو حرفه ای باید قدرتمند و به آسانی به یاد ماندنی باشد و در وحله اول تاثیر به سزایی بر مشتریان  داشته باشد. در واقع محصولات تبلیغاتی چاپی راهی برای دستیابی به این امر مهم است.

برندینگ هورنما

طرح لوگو یا نماد برند

لوگوی برند یکی از برجسته‌ترین عناصر هویت هربرندی محسوب می‌شود. لوگو به‌عنوان یکی از عناصر هویت بصری برند معمولاً به شکل یک تصویر (لوگومارک، مانند لوگوی اپل) یا لوگوی متنی (لوگوتایپ، مانند لوگوی گوگل) یا ترکیبی از این دو طراحی می‌شود..

لوگوی برند علاوه بر زیبایی باید ویژگی‌ها یی نیز داشته باشد ازجمله

 1. متناسب باشد: لوگوی برند باید با شرکت مربوطه، کاری که انجام می‌دهد و نقطه تمرکز و ارزش‌های اصلی آن هماهنگی داشته باشد.
 2. ساده و ماندگار باشد: یک لوگوی خوب و ماندگار معمولاً طرح ساده‌ای دارد که با گذشت زمان از مد نمی‌افتد.
 3. متمایز باشد: لوگوی برند باید به شیوه ای طراحی شود که کاملاً با لوگوهای شرکت‌های دیگر متفاوت باشد.
 4. تطبیق‌پذیر باشد: لوگوی برند باید در پس‌زمینه‌های مختلف رنگی و سیاه‌ وسفید و با کوچک یا بزرگ شدن آن درست و واضح به نظر برسد.

مزایای برندینگ

به دلیل تأثیربسیار مهمی که برندینگ بر کل شرکت دارد، برای هر کسب‌وکاری لازم و ضروری است.

نکات زیررا می توان از جمله مهم‌ترین منافع برندینگ نام برد

 1. برندینگ، آگاهی و توجه نسبت به کسب‌وکار را افزایش می‌دهد: مهم‌ترین خاصیت برندینگ برای هر کسب‌وکاری، افزایش آگاهی مردم و معروفیت کسب‌وکار است.
 2. برندینگ، ارزش کسب‌وکار را بالا می‌برد: برندینگ با شناساندن هرچه بیشتر و تقویت جایگاه برند، آن را به فرصت جذاب‌تری برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌نماید.
 3. برندینگ باعث جذب مشتریان جدید می‌شود: برندینگ باعث مثبت‌تر شدن هر چه بیشتر برداشت و تداعیات مردم نسبت به برند می‌شود و با تقویت حس اعتماد مردم احتمال خرید و ارجاع دیگران را افزایش می‌دهد.
 4. برندینگ عاملی در جهت تقویت رضایتمندی و افتخار کارکنان به کسب‌وکار است: طبیعتاً شخصی که برای برندی کار می‌کند که شناخته‌شده‌تراست و مردم بیشتر به آن علاقه‌مند هستند، رضایت و علاقه بیشتری نسبت به کار خود دارد. این رضایت به نوبه خود باعث ایجاد حس تعلق و اشتیاق به کار و در نتیجه، افزایش بهره‌وری می‌شود.

برخی اشتباهات رایج و متداول در درک مفهوم برند و برندسازی و اینکه چه چیزهایی برند محسوب نمی شوند.

درخواست تماس

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.  طراحی وب سایت پیتار الان آنلاین نیستیم. به زودی با شما تماس میگیریم.
  [3cx-clicktotalk id="238" title="jadid"]