Loading...
کانون تبلیغاتی دیجیتال هــورنـــما
سرور مجازی بورس چیست و چطور تهیه کنیم ؟

سرور مجازی بورس چیست و چطور تهیه کنیم ؟

1461بازدید

امروزه انواع بسیاری از سرور مجازی یا VPS وجود دارد و بسیاری از کاربران از آن‌ها استفاده می‌کنند. یکی از خدمات جدیدی که به دلیل تحولات بورس سهام توسط شرکت‌های مختلف ارائه‌شده است “سرور مجازی بورس” است. این سرویس برای کاربرانی طراحی‌شده است که وارد معاملات بورس شده‌اند و می‌خواهند خیلی سریع و بدون هیچ مشکلی و در کمترین زمان به کار خود ادامه دهند.

مهم است که در کمترین زمان از رقبا و آدرس‌های خود جلوتر باشید زیرا همه‌چیز در بورس به‌صورت ثانیه و میلی‌ثانیه تعریف شده است. از طرف دیگر، آنچه سرور مجازی را برای مبادله‌ای که خریداری می‌کنید متمایز می‌کند. در این مقاله سعی شده است در این زمینه به سؤالات مهم پاسخ دهیم.

چگونه یک سرور سهام مجازی بخریم؟

به عنوان یک وب سایت که خدمات سرور مجازی در ایران را ارائه می‌دهد، هورنما کلیه خدمات مرتبط با سرورها و هاست ها را ارائه می‌دهد. یکی از خدمات جدید این گروه سرور مجازی بورس اوراق بهادار است. با سابقه‌ای طولانی، هورنما خدمات خود را بر اساس استفاده از بهترین سخت افزار و نرم افزار و تیم پشتیبانی قوی ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت هورنما، درخواست خود را برای خرید سرور مجازی بورس ثبت کنید تا کارشناسان هورنما بتوانند درخواست شما را تأیید کنند و بنابراین، با ارسال ایمیل از هورنما، می‌توانید به سرور مجازی بورس دسترسی پیدا کنید.

سرور تبادل مجازی به من کمک می‌کند؟

دسترسی به سرور مجازی بورس کالا بسیار آسان است. این سرویس فقط از ویندوز استفاده می‌کند، بنابراین می‌توانید از آن استفاده کنید. Windows Server این سرویس‌ها از نسخه‌های 2012، 2016 و 2019 استفاده می‌کنند و به دلیل سرعت زیاد و نزدیکترین فاصله در مراکز داده داخلی وجود دارند.

یک سرور مجازی بورس اوراق بهادار با زمان پینگ کم به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان 10 تا 20 میلی ثانیه کار خود را انجام دهید. این سرعت بالا با زمان پینگ کم می‌تواند یک تجربه متفاوت و شگفت انگیز برای شما باشد، بنابراین وقت خود را تلف نمی‌کنید و به راحتی آدرس آن را می‌گیرید.

چگونه می‌توانم با یک سرور بورس سهام مجازی کار کنم؟

پس از ارسال سفارش خود در سایت و انجام پرداخت، ایمیلی ارسال می‌شود که حاوی نام کاربری، رمز عبور و آدرس IP شما باشد. پس از آن می‌توانید با وارد کردن نام کاربری و رمزعبور خود از طریق Remote Desktop، سرور مجازی خود را وارد و استفاده کنید.

سهولت استفاده و کار با این سرور روز به روز باعث افزایش تعداد کاربران این سرویس شده است و در صورت سرمایه گذاری در بورس کالا می‌توانید از آن استفاده کنید.

Call To Action
نیاز به مشاوره دارید!!!

شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات و یا مشاوره با کارشناسان ما به صورت تلفنی و بدون هزینه در تماس باشید

021 - 913 00 143

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[3cx-clicktotalk id="238" title="jadid"]